top of page
selahattinsolmaz2.jpg

Selahattin SOLMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

İşimizi sağlama alır, sağlam yapılar yaparız…

 

NOV YAPI olarak 2015 yılından beri temel olarak belirlediğimiz prensiplerden taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de her yıl büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde yüzlerce lüks konut ve ticari ünite, tamamlanmış bir firmayız. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarıyı, NOV YAPI’nın kuruluşunda belirlediğimiz temel prensiplere bağlı kalmamızdan kaynaklandığını biliyoruz.

Bu prensiplerin bir sonucu olarak bugüne kadar, hiçbir işimizde ve projemizde geç teslim yapmadık.. İş yaptığımız idareler nezdinde hep kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk. Hiçbir tedarikçimizle alacak-verecek davası yaşamadık, tüm ödemelerimizi zamanında yaptık. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik. Kurumsallaşmayı kurallar kümesi olarak değil, insana bağlı olmayan sisteme dayalı bir biçimde toplam kalite yönetimimizin gerçekleşmesine araç olarak gördük.

 

Her zaman sözümüzde durduk. Para kazanmayı değil, başarmayı, ülkemize daha çok vergi ödemeyi, daha çok istihdam oluşturmayı hedefledik. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsedik. Bugünden sonra da ana hedefimiz, bu temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan sağlam yapılar yapmaktır.

Saygılarımla,

 

Çalışma Yüzeyi 1.png
bottom of page