top of page

2015 yılından beri

SAĞLAM YAPILAR

inşaa ediyoruz...

HAKKIMIZDA

İşimizi sağlama alır, sağlam yapılar yaparız…

 

Nov Yapı olarak 2015 yılından beri, temel olarak belirlediğimiz prensiplerimizi, taviz vermeden uyguluyor, prensiplerimizin aydınlığında ve ideallerimizin peşinde, her yıl büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.
 

Bugüne kadar, yüzlerce konut ve onlarca ticari alandan oluşan birçok büyük projeyi tamamlamış ve tamamına yakınının satışını ve teslimatını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, ’nın kuruluşunda belirlediğimiz temel prensiplere sadakatle bağlı kalmamızdan kaynaklandığını biliyoruz.

 

Kısa sürede başardığımız projelerden aldığımız güç ve ilhamla tecrübelerimizi aktardığımız yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda, Türkiye’nin her yerinde, kentsel dönüşüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Güvenli yarınlarınız için yapı ömrünü tamamlamış konutlarınızı yeniliyoruz. Kentsel dönüşüm proje alanlarında, kamulaştırma maliyetini sıfırlayan, tüm proje ortaklarının menfaatini düşünen, insan odaklı, katılımcı yöntemlerle geliştirilen projelere imza atıyoruz.

 

  • Bu prensiplerin bir sonucu olarak bugüne kadar, hiçbir işimizde ve projemizde geç teslimat yapmadık; aksine tüm projelerimizde erken teslimat yaptık.

  • Her zaman kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk.

  • Bütün tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile uyum ve güven içinde çalıştık.

 

Satış sürecinde ve teslim sonrasında müşteri memnuniyetini çok önemseriz.
 

Ana hedefimiz, temel prensiplerimize, kurumsal kimliğimize ve toplam kalite yönetimimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan sağlam yapılar inşa etmektir.

 

 

NOV YAPI

“Yaparsa sağlam yapar”

bottom of page